Siatkarze na I miejscu!

Obrazy newsów: siatkarze_2015_1.jpg

W poniedziałek, w „Arenie RaFaKo” rozegrano finały powiatowe szkół ponadgimnazjalnych w siatkówce chłopców. Po zwycińęstwach w grupie eliminacyjnej nad ZSE (2:0) i ZSOMS (2:0), nasi siatkarze awansowali do półfinału, w którym pokonali Budowlankńę  2 : 0. W finale nasi reprezentanci zmierzyli sińę z zespołem II LO, wygrywając 2 : 1. Tym samym, po raz drugi z rzńędu, wywalczyli tytuł MISTRZOWSKI.

SERDECZNIE  GRATULUJEMY!

Skład drużyny w rozwinińęciu newsa.
Inne wyniki naszych sportowców na Fb.

Obrazy newsów: siatkarze_2015_1.jpg

W poniedziałek, w „Arenie RaFaKo” rozegrano finały powiatowe szkół ponadgimnazjalnych w siatkówce chłopców. Po zwycińęstwach w grupie eliminacyjnej nad ZSE (2:0) ZSOMS(2:0)nasi siatkarze awansowali do półfinału, w którym pokonali Budowlankńę  2 : 0. W finale nasi reprezentanci zmierzyli sińę z zespołem II LO, wygrywając 2 : 1. Tym samym, po raz drugi z rzńędu, wywalczyli tytuł MISTRZOWSKI.

SERDECZNIE  GRATULUJEMY!

I LO reprezentowali:

Sebastian świątek, Mateusz Rusek, Bartosz Bulenda, Michał Dziadek, Szymon Smaź,. Ronald Migus, Tomasz Sitek, Grzegorz Adamek, Julian Mozgawa.

Obrazy newsów: siatkarze_2015.jpg

Zawodnicy i opiekun zespołu (p. Piotr Michalak:) dzińękują naszym kibicom za doping.

Pełny zestaw wyników można znaleźæ na stronie:

http://sport.nowiny.pl/sport/106971-zdjecia-zwyciestwo-siatkarzy-i-lo.html

Wybierz kategorię

%d bloggers like this: