Spiel mit Deutsch, czyli zabawa z jńęzykiem niemieckim

Obrazy newsów: spiel_2016.jpg

15 listopada 2016 roku odbyła sińę X edycja konkursu „Spiel mit Deutsch”, czyli zabawa z jńęzykiem niemieckim dla gimnazjów województwa śląskiego. Uczniowie naszego gimnazjum zajńęli I miejsce. W konkursie wzińęło udział sześæ czteroosobowych drużyn. Gimnazjum z Oddziałami Dwujńęzycznymi reprezentowali: Jessica Adamczyk (2G2), Michael Gorgosch (3G1), Marta Burszyk (1G2) i Lukas Adamczyk (1G2). Uczniowie podczas konkursu rozwiązywali w drużynach nastńępujące zadania: rozumienie tekstu czytanego, pisanie opowiadania z wykorzystaniem podanych przysłów  niemieckich, zagadki słowne oraz na koniec każda z drużyn zaprezentowała przygotowany wcześniej skecz lub piosenkńę. Gratulujemy zwycińęzcom i życzymy dalszych sukcesów!

Obrazy newsów: spiel_2016.jpg 15 listopada 2016 roku odbyła sińę X edycja konkursu „Spiel mit Deutsch”, czyli zabawa z jńęzykiem niemieckim dla gimnazjów województwa śląskiego. Uczniowie naszego gimnazjum zajńęli I miejsce. W konkursie wzińęło udział sześæ czteroosobowych drużyn. Gimnazjum z Oddziałami Dwujńęzycznymi reprezentowali: Jessica Adamczyk (2G2), Michael Gorgosch (3G1), Marta Burszyk (1G2) i Lukas Adamczyk (1G2). Uczniowie podczas konkursu rozwiązywali w drużynach nastńępujące zadania: rozumienie tekstu czytanego, pisanie opowiadania z wykorzystaniem podanych przysłów  niemieckich, zagadki słowne oraz na koniec każda z drużyn zaprezentowała przygotowany wcześniej skecz lub piosenkńę. Gratulujemy zwycińęzcom i życzymy dalszych sukcesów!

Obrazy newsów: spiel_2016_1.jpg

Stoją od lewej: Lukas Adamczyk, Michael Gorgosch, Jessica Adamczyk i Marta Burszyk

Archiwa
%d bloggers like this: