Noc filmowa już za nami

Obrazy newsów: noc_film_2016_news.png

W nocy z 18 na 19 listopada 2016 r. z inicjatywy Samorządu Uczniowskiego w naszej szkole obyła sińę noc filmowa, która zaczńęła sińę o 20.00, a skończyła sińę o 6.00 rano. Ta noc była okazją do obejrzenia czterech filmów, zjedzenia pizzy, nagrania manekin challenge (do objerzenia na szkolnym Facebooku), pobycia w szkole o nietypowej porze i trochńę do pospania w auli szkolnej.
W imprezie wzińęło udział 53 uczniów liceum, liceum plastycznego oraz gimnazjum. Dzińękujemy naszym opiekunom pani Magdalenie Myśliwy, pani Annie Leśniak – Stńęc oraz pani Marzenie Niżborskiej za opiekńę. Nastńępna taka noc w przyszłym semestrze.  

Obrazy newsów: noc_film_2016_news.png W nocy z 18 na 19 listopada 2016 r. z inicjatywy Samorządu Uczniowskiego w naszej szkole obyła sińę noc filmowa, która zaczńęła sińę o 20.00, a skończyła sińę o 6.00 rano. Ta noc była okazją do obejrzenia czterech filmów, zjedzenia pizzy, nagrania manekin challenge (do objerzenia na szkolnym Facebooku), pobycia w szkole o nietypowej porze i trochńę do pospania w auli szkolnej. 
W imprezie wzińęło udział 53 uczniów liceum, liceum plastycznego oraz gimnazjum. Dzińękujemy naszym opiekunom pani Magdalenie Myśliwy, pani Annie Leśniak – Stńęc oraz pani Marzenie Niżborskiej za opiekńę. Nastńępna taka noc w przyszłym semestrze.  

Obrazy newsów: noc_filmowa_1.jpg

Obrazy newsów: noc_filmowa_2.jpg

Obrazy newsów: noc_filmowa_3.jpg

Obrazy newsów: noc_filmowa_4.jpg

Obrazy newsów: noc_filmowa_5.jpeg

Obrazy newsów: noc_filmowa_6.jpeg


Archiwa
%d bloggers like this: