Spotkanie integracyjne przyszłych gimnazjalistów

 

18.06.2014 r. nasze gimnazjum jako swoją przyszłą szkołńę odwiedziło wielu obecnych szóstoklasistów. Specjalnie dla nich została zorganizowana gra zespołowa, której głównym celem było poznanie szkoły oraz rówieśników, z którymi już od września zasiądą we wspólnej ławce szkolnej. Zdjńęcia do obejrzenia w galerii. Wińęcej w rozwinińęciu newsa.

 

  18.06.2014 r. nasze gimnazjum jako swoją przyszłą szkołńę odwiedziło wielu obecnych szóstoklasistów. Specjalnie dla nich została zorganizowana gra zespołowa, której głównym celem było poznanie szkoły oraz rówieśników, z którymi już od września zasiądą we wspólnej ławce szkolnej. 

W trakcie wspólnego popołudnia kilkuosobowe zespoły wykonywały zadania, przechodząc od jednej stacji badawczej do drugiej. Zmagali sińę mińędzy innymi z prostymi doświadczeniami chemicznymi, łamigłówkami logicznymi, mapą Francji, kostką Rubika i grami jńęzykowymi.

Był także akcent sportowy. Jak sińę okazuje, grupowe skoki na „wywijadle” wcale nie są takie łatwe. Trzy najlepsze drużyny, po skończonej zabawie, otrzymały pamiątkowe upominki. Na każdego uczestnika czekał też słodki poczńęstunek.

 

Wińęcej zdjńęæ w galerii

Wybierz kategorię

%d bloggers like this: