Sukces naszej uczennicy Darii Wyglendy

Z wielką przyjemnością możemy się pochwalić kolejnym sukcesem naszej uczennicy Darii Wyglendy z Klasy 3 Liceum Sztuk Plastycznych, która zdobyła I miejsce w konkursie DOBRE RADY NA ODPADY w kategorii “Prototyp 3D przedmiotu użytkowego wykonany z recyklingu”.
Daria korzystając z niepowtarzalnej okazji, w zgodzie ze swoją wielką pasją do tworzenia biżuterii, stworzyła unikatowy naszyjnik. Został on w całości wykonany z materiałów z recyklingu (drut miedziany z kabli połączony z elementami zielonego szkła wyciągniętego z morza). Dodatkowo całość została opakowana w równie unikatowe, ręcznie wykonane przez autorkę pudełko – oczywiście również z materiałów z recyklingu.
Konkurs był organizowany przez Arboretum Bramy Morawskiej w Raciborzu którego partnerem był Zakład Zagospodarowania Odpadów w Raciborzu.
Autorce jeszcze raz GRATULUJEMY i życzymy kolejnych sukcesów w dalszej twórczości.
Zapraszamy do obejrzenia galerii…  i dziękujemy kolejnym uczennicom za wykonanie profesjonalnej sesji produktowej.
Biżuteria: Daria Wyglenda
Nauczyciel: Agnieszka Białas
Sesja produktowa:
Modelka: Daria Zagola
Zdjęcia: Julia Wyźnikiewicz
Światło: Karolina Włodarska
Wybierz kategorię

%d bloggers like this: