Sukcesy gimnazjalisty Jacka Nitychoruka

Obrazy: jacek_nitychoruk.jpg

Uczeń klasy III naszego Gimnazjum z Oddziałami Dwujńęzycznymi, Jacek Nitychoruk, już nie raz przyniósł chlubńę swojej szkole na polu matematycznym i szachowym. Aktualnie czekamy na wyniki Jacka z III etapu Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Matematyki, a także z II etapu Olimpiady Matematycznej Gimnazjalistów. Dzińęki współpracy z panią Joanną Gogulską Jacek startuje również (z sukcesami!) w śląskim Konkursie Matematycznym przeznaczonym dla I i II klasy szkoły ponadgimnazjalnej. Zawody finałowe XII edycji tego konkursu już 23 marca 2015 r. Trzymamy kciuki!!! 

Obrazy: jacek_nitychoruk.jpg

Uczeń klasy III naszego Gimnazjum z Oddziałami Dwujńęzycznymi, Jacek Nitychoruk, już nie raz przyniósł chlubńę swojej szkole na polu matematycznym i szachowym. Aktualnie czekamy na wyniki Jacka z III etapu Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Matematyki, a także z II etapu Olimpiady Matematycznej Gimnazjalistów. Dzińęki współpracy z panią Joanną Gogulską Jacek startuje również (z sukcesami!) w śląskim Konkursie Matematycznym przeznaczonym dla I i II klasy szkoły ponadgimnazjalnej. Zawody finałowe XII edycji tego konkursu już 23 marca 2015 r. Trzymamy kciuki!!! 

Już dotarcie do tego etapu jest samo w sobie olbrzymim osiągnińęciem dla gimnazjalisty, natomiast odpowiednia liczba punktów uzyskana na każdym z tych konkursów zwalnia ucznia gimnazjum z czńęści matematycznej egzaminu gimnazjalnego.

 Obrazy: jacek_nitychoruk_1.jpg

Przypominamy, że Jacek Nitychoruk jest ubiegłorocznym laureatem Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Matematyki, ale w dalszym ciągu startuje we wszystkich możliwych konkursach matematycznych chcąc rozwijaæ swoją wiedzńę i umiejńętności. Opiekunem Jacka jest wychowawczyni i zarazem nauczycielka matematyki – Dorota Cińężkowska.

Wybierz kategorię

%d bloggers like this: