Taneczne sukcesy Wiktorii

Obrazy newsów: krumpietz_wiki_news.jpg

Z przyjemnością informujemy, że w dniu 11 grudnia 2016 r. uczennica klasy II naszego gimnazjum Wiktoria Krumpietz sińęgnńęła po miejsca na podium w Ogólnopolskim Turnieju Tańca Towarzyskiego o Puchar Prof. Mariana Wieczystego w Krakowie.
Wiktoria razem z Szymonem Musiołem, swoim tanecznym partnerem, wzińęła udział w najważniejszym dla tancerzy turnieju w Polsce w kategorii 14-15 lat i pokonała aż 9 par zdobywając II miejsce w kategorii standard oraz III miejsce w tańcach latynoamerykańskich.

Obrazy newsów: krumpietz_wiki_news.jpg Z przyjemnością informujemy, że w dniu 11 grudnia 2016 r. uczennica klasy II naszego gimnazjum Wiktoria Krumpietz sińęgnńęła po miejsca na podium w Ogólnopolskim Turnieju Tańca Towarzyskiego o Puchar Prof. Mariana Wieczystego w Krakowie.
Wiktoria razem z Szymonem Musiołem, swoim tanecznym partnerem, wzińęła udział w najważniejszym dla tancerzy turnieju w Polsce w kategorii 14-15 lat i pokonała aż 9 par zdobywając II miejsce w kategorii standard oraz III miejsce w tańcach latynoamerykańskich.

Wychowanka raciborskiego MDK-u, dziś trenuje taniec w Studia Ruchu i Tańca LORDANCE w Wodzisławiu śląskim.

Gratulujemy sukcesów i życzymy powodzenia na parkiecie:)

Obrazy newsów: krumpietz_wiki_1.jpg


Umiejńętności Wiktorii oraz innych amatorów tańca bńędziemy mogli zobaczyæ w trakcie Walentynkowego Turnieju Tańca w naszej szkole, na który już dziś zapraszamy.

 

Archiwa
%d bloggers like this: