Zebrania z rodzicami w świątecznej oprawie

Obrazy newsów: koncert_kiermasz_news.jpg

15 grudnia 2016 r., tuż przed zebraniami z rodzicami, w auli szkoły odbył sińę koncert kolńędowy. Tegoroczna edycja, pod przewodnictwem p. Katarzyny Kwiotek, stała sińę swoistą mieszanką życzeń, tradycji bożonarodzeniowych znanych w krajach, których jńęzyków uczymy sińę w szkole oraz kolńęd i pieśni w wykonaniu młodych wykonawców i instrumentalistów z LO, LP i naszego gimnazjum. Na zakończenie koncertu, prowadzący Wiktoria Atłachowicz i Łukasz Czogalik, zaprosili przybyłych rodziców, nauczycieli i uczniów do wspólnego, wielojńęzycznego wykonania “Cichej nocy”. Wińęcej w rozwinińęciu newsa.

Obrazy newsów: koncert_kiermasz_news.jpg 15 grudnia 2016 r., tuż przed zebraniami z rodzicami, w auli szkoły odbył sińę koncert kolńędowy. Tegoroczna edycja, pod przewodnictwem p. Katarzyny Kwiotek, stała sińę swoistą mieszanką życzeń, tradycji bożonarodzeniowych znanych w krajach, których jńęzyków uczymy sińę w szkole oraz kolńęd i pieśni w wykonaniu młodych wykonawców i instrumentalistów z LO, LP i naszego gimnazjum. Na zakończenie koncertu, prowadzący Wiktoria Atłachowicz i Łukasz Czogalik, zaprosili przybyłych rodziców, nauczycieli i uczniów do wspólnego, wielojńęzycznego wykonania “Cichej nocy”

Obrazy newsów: koncert_kiermasz_1.jpg

W tym samym czasie przy wejściu do szkoły trwał również świąteczny kiermasz szkolny, pełen ozdób bożonarodzeniowych, stroików, szopek i biżuterii przygotowanych przez uczniów Liceum Plastycznego pod opieką p. Martyny Rejner oraz uczniów gimnazjum pod opieką p. Joanny Kazimierczak.

Obrazy newsów: koncert_kiermasz_2.jpg

Pragniemy serdecznie podzińękowaæ wszystkim, którzy wsparli naszą inicjatywńę pomocą przy organizacji koncertu i kiermaszu oraz rodzicom, którzy dokonali zakupu, z którego dochód zasili konto Rady Rodziców ZSO nr 1 w Raciborzu.

Fotorelacja na Facebooku.

Archiwa
%d bloggers like this: