Tenisistki stołowe na czwartym miejscu w województwie

W Łaziskach Górnych odbył się kolejny etap rozgrywek w tenisie stołowym. Drużyna tenisa stołowego uczennic z ZSO nr 1 w składzie Laura Żurek, Daria Żurek i Kamila Wojtaszek podczas rozgrywek Finału Licealiady Szkolnych Mistrzostw Województwa Śląskiego zajęła IV miejsce. Dziewczęta walczyły z najlepszymi zawodniczkami klubowymi całego Śląska. Turniej stał na bardzo wysokim poziomie, a nasze dziewczęta pokazały wspaniałą formę, serce do gry i wolę walki. Nasza szkoła po raz pierwszy grała w tenisie stołowym na szczeblu finałowym województwa, a IV lokata to świetny wynik, zdobyty w gronie utytułowanych zawodniczek. Gratulujemy naszej wspaniałej żeńskiej drużynie!

Dziękujemy pracownikom PCSu za pomoc w zorganizowaniu transportu i merytoryczne wsparcie podczas turnieju.

Fotorelacja na Fb PCS

Wybierz kategorię

%d bloggers like this: