Uroczyste zakończenie roku szkolnego

Znowu się nam udało 😉

Nawet pogoda nam sprzyjała i – mimo wcześniejszej burzy – mogliśmy wszyscy spotkać się na boisku, żeby uroczyście zakończyć kolejny rok szkolny.

Dyrektor Zespołu Szkól Ogólnokształcących nr 1 – Marzena Kacprowicz podsumowała krótko rok i pogratulowała wszystkim uczniom oraz ich rodzicom osiągniętych wyników.

Następnie z jej rąk świadectwa odebrali najlepsi uczniowie szkół wchodzących w skład zespołu, kandydaci do stypendium Prezesa Rady Ministrów – Julia Gembalczyk z klasy II Liceum Sztuk Plastycznych i Bartosz Królik z klasy II M I Liceum Ogólnokształcącego im. Jana

Kasprowicza.

Listy gratulacyjne i serdeczne podziękowania od pani dyrektor odebrali również uczniowie szczególnie zaangażowani w prace samorządu szkolnego.

W wakacyjny nastrój wprowadziła wszystkich Felicja Pytlik, recytując Rozmowę liryczną K. I. Gałczyńskiego, a potem przy dźwiękach piosenki kabaretu OTTO uczniowie rozeszli się na spotkania z wychowawcami, gdzie odebrali świadectwa.

Nic już nie zostało
To znaczy

Wakacje znowu są wakacje
Na pewno mam rację wakacje znowu są
Wakacje znowu są wakacje
Na pewno mam rację wakacje znowu są.

Wybierz kategorię

%d bloggers like this: