VI Konkurs Matematyczny o Nagrodńę Rektora PWSZ

karol_zaj2.jpg Dnia 17 maja w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej w Raciborzu odbył sińę VI Konkurs Matematyczny o Nagrodńę Rektora PWSZ. W klasyfikacji indywidualnej I miejsce zajął Karol Tytko z klasy 1 MF, którego do konkursu przygotowywała mgr Joanna Gogulska.

Wińęcej informacji znajduje sińę w dalszej czńęści newsa.

karol_zaj2.jpg Dnia 17 maja w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej w Raciborzu odbył sińę IV Konkurs Matematyczny o Nagrodńę Rektora PWSZ. W klasyfikacji indywidualnej I miejsce zajął Karol Tytko z klasy 1 MF, którego do konkursu przygotowywała mgr Joanna Gogulska.

Warto wspomnieæ, iż konkurs był adresowany głównie dla uczniów klas drugich, wińęc osiągnińęcie tak wysokiego wyniku przez pierwszoklasistńę jest nie lada sukcesem.


karol_001.jpg

Wybierz kategorię

%d bloggers like this: