WARSZTATY FOTO-FILMOWE W INSTYTUCIE SZTUKI

Obrazy newsów: foto_inscenizowana.jpg

W ramach współpracy pomińędzy ZSO Nr 1 a Państwową Wyższą Szkołą Zawodową w Raciborzu, uczniowie klasy II Liceum Plastycznego mieli okazjńę uczestniczyæ w warsztatach filmowych pod kierunkiem mgr. Marka Furmanowicza. Wińęcej w rozwinińęciu newsa.

Obrazy newsów: foto_inscenizowana.jpg W ramach współpracy pomińędzy ZSO Nr 1 a Państwową Wyższą Szkołą Zawodową w Raciborzu, uczniowie klasy II Liceum Plastycznego mieli okazjńę uczestniczyæ w warsztatach filmowych pod kierunkiem mgr. Marka Furmanowicza.

Warsztaty te poprzedziła sesja fotograficzna pod kierunkiem dr Gabrieli Habrom-Rokosz, podczas której uczniowie – odgrywając różne role – æwiczyli nie tylko zdolności aktorskie, ale również sztukńę kadrowania pod światło z wykorzystaniem różnorodnych blend. Fotografia inscenizowana, realizowana w świetle zastanym wywołała wiele pozytywnych emocji, jednocześnie stając sińę wspaniałym źródłem inspiracji do odkrywania tajemnic barwy światła. Autorski program zajńęæ z podstaw fotografii i filmu umożliwia daleko idącą indywidualizacjńę procesu kształcenia, co bardzo pozytywnie wpływa na doskonalenie warsztatu i sprzyja rozwojowi wrażliwości twórczej.

Obrazy newsów: fotografia_inscenizowana_fotogabriela_habrom-rokosz_1.jpg

Obrazy newsów: fotografia_inscenizowana_fotogabriela_habrom-rokosz_2.jpg

Obrazy newsów: fotografia_inscenizowana_fotogabriela_habrom-rokosz_8.jpg

Wybierz kategorię

%d bloggers like this: