Warsztaty plastyczne- maski

zaj_maska.jpg

W poniedziałek 11 lutego 2013 roku w Liceum Plastycznym w Raciborzu miała miejsce pierwsza czńęśæ warsztatów plastycznych dla gimnazjalistów „Maski jako twórcza interpretacja kultury i sztuki”.
Tydzień później odbyła sińę druga czńęśæ.
Wińęcej informacji oraz linki do galerii zdjńęæ znajdują sińę w dalszej czńęści newsa.

zaj_maska.jpg

W poniedziałek 11 lutego 2013 roku w Liceum Plastycznym w Raciborzu miała miejsce pierwsza czńęśæ warsztatów plastycznych dla gimnazjalistów „Maski jako twórcza interpretacja kultury i sztuki”. Tydzień później odbyła sińę druga czńęśæ. 


Na zajńęciach prowadzonych przez pracowników Liceum Plastycznego – Martynńę Rejner, nauczycielkńę rysunku i malarstwa, oraz Katarzynńę Fober, nauczycielkńę rzeźby, uczniowie zapoznali sińę z rodzajami masek oraz sposobami ich wytwarzania, odkrywając tym samym nową technikńę plastyczną, a podczas mini-wykładu Katarzyny Kwiotek, nauczycielki historii sztuki, poznali historińę maski w kulturze na przestrzeni wieków. Druga czńęśæ warsztatów rozpocznie sińę w poniedziałek 18 lutego o godz. 13. Zapraszamy do galerii zdjńęæ z pierwszej czńęści warsztatów.

Wybierz kategorię

%d bloggers like this: