Olimpiada Jńęzyka Niemieckiego

Obrazy newsów: olimpiada_de_gim.jpg

Finalistami Wojewódzkiej Olimpiady z Jńęzyka Niemieckiego organizowanej przez DFK zostali:
1. Aleksandra Schmidt – klasa 2g2
2. Jakub Kupka – klasa 2g2
3. Patryk Stroka – klasa 3g2
4. Patryk Kaczyński – klasa 3g2
5. Kamil Swoboda – klasa 3g2
6. Daniel Klima – klasa 3g2
SERDECZNE GRATULACJE!!!!

Obrazy newsów: olimpiada_de_gim.jpg Finalistami Wojewódzkiej Olimpiady z Jńęzyka Niemieckiego organizowanej przez DFK zostali:
1. Aleksandra Schmidt – klasa 2g2
2. Jakub Kupka – klasa 2g2
3. Patryk Stroka – klasa 3g2
4. Patryk Kaczyński – klasa 3g2
5. Kamil Swoboda – klasa 3g2
6. Daniel Klima – klasa 3g2
SERDECZNE GRATULACJE!!!!

Obrazy newsów: olimpiada_de_gim_2015.jpg

Olimpiada Jńęzyka Niemieckiego

Obrazy: zso1_zawody.jpg

Z przyjemnością zawiadamiamy, iż decyzją Komitetu Głównego OJN w Poznaniu do 2-go Etapu 38. Olimpiady Jńęzyka Niemieckiego  zakwalifikowanych zostało aż 12 uczniów ILO w Raciborzu: Dominika Stroka, Sandra Mikołajec, Marcin Wysocki, Martyna Mecner, Paulina Mucha, Łukasz Przybyła, Paweł Fiołka, Andrea Ploch, Dominika Wysocka, Daria Chrubasik, Monika Pielczyk i  Kinga Gotzmann.

Olimpiada Jńęzyka Niemieckiego

zdjcie_ojn.jpg

Uczennice naszej szkoły: Vanessa Zwick oraz Paulina Mucha zakwalifikowały sińę do trzeciego etapu XXXVI Ogólnopolskiej Olimpiady Jńęzyka Niemieckiego. Finał odbńędzie sińę w dniach 5 -7 kwietnia 2013r. w Poznaniu, gdzie uczestnicy bńędą musieli wykazaæ sińę  wiedzą z zakresu jńęzykoznawstwa, kulturoznawstwa, geografii, historii, polityki i literatury Niemiec. ¯yczymy powodzenia.

Wybierz kategorię

%d bloggers like this: