Warsztaty w Londynie

Obrazy newsów: londyn_2015.jpg
Dwunaste warsztaty w Londynie już za nami. Jak zwykle udane, nawet jesli chodzi o pogodńę. 45 uczniów naszej szkoły, zarówno liceum jak i gimnazjum dwujńęzycznego wzińęło udział w warsztatach. Program był bardzo napińęty, lecz tym sposobem młodzież miała okazjńę wiele zobaczyæ. Posmakowała też bardzo angielskiego jedzenia i miała możliwośæ zobaczenia z bliska jak wygląda życie typowej angielskiej rodziny. ED
Obrazy newsów: londyn_2015.jpg Dwunaste warsztaty w Londynie już za nami. Jak zwykle udane, nawet jesli chodzi o pogodńę. 45 uczniów naszej szkoły, zarówno liceum jak i gimnazjum dwujńęzycznego wzińęło udział w warsztatach. Program był bardzo napińęty, lecz tym sposobem młodzież miała okazjńę wiele zobaczyæ. Posmakowała też bardzo angielskiego jedzenia i miała możliwośæ zobaczenia z bliska jak wygląda życie typowej angielskiej rodziny. ED

Obrazy newsów: londyn_2015_1.jpg

Obrazy newsów: londyn_2015_2.jpg

Obrazy newsów: londyn_2015_3.jpg

Obrazy newsów: londyn_2015_4.jpg

Wybierz kategorię

%d bloggers like this: