Warsztaty z biotechnologii ze studentami Politechniki śląskiej

Obrazy newsów: biotechnologia.jpg W dniu 14 marca 2016 r. studenci reprezentujący Studenckie Koło Naukowe Biotechnologów przy Centrum Biotechnologii Politechniki śląskiej przeprowadzili doświadczenia z obszaru nauk biologicznych dla uczniów klas drugich o profilu biologiczno-chemicznym, aby zaraziæ ich biologicznym bakcylem i pokazaæ, że nauka jest dla każdego i może również bawiæ. 
Obrazy newsów: biotechnologia.jpg W dniu 14 marca 2016 r. studenci reprezentujący Studenckie Koło Naukowe Biotechnologów przy Centrum Biotechnologii Politechniki śląskiej przeprowadzili doświadczenia z obszaru nauk biologicznych dla uczniów klas drugich o profilu biologiczno-chemicznym, aby zaraziæ ich biologicznym bakcylem i pokazaæ, że nauka jest dla każdego i może również bawiæ. 

Obrazy newsów: biotechnologia_1.jpg

Obrazy newsów: biotechnologia_2.jpg

Obrazy newsów: biotechnologia_3.jpg

Obrazy newsów: biotechnologia_4.jpg

Obrazy newsów: biotechnologia_5.jpg

Archiwa
%d bloggers like this: