Wielki Finał Olimpiady "Zwolnieni z teorii"

Obrazy newsów: ulozeni_kwiecien_2016.jpg Dnia 23.04.2016 r. odbył sińę w Warszawie Wielki Finał Olimpiady „Zwolnieni z teorii”, czyli konkursu na najlepszy projekt społeczny. Byli na nim nasi uczniowie z klasy I MJ – członkowie grupy Ułożeni w czasoprzestrzeni z wychowawczynią p. Marzeną Niżborską. Ich projekt znalazł sińę wśród 506 projektów społecznych, z całej Polski, którym udało sińę dotrwaæ do końca i uzyskaæ certyfikat profesjonalnego zarządzania projektami. Uroczystośæ odbyła sińę w Soho Factory, gdzie na uczniów czekało wiele atrakcji. Wińęcej wrozwinińęciu newsa.
Obrazy newsów: ulozeni_kwiecien_2016.jpg Dnia 23.04.2016 r. odbył sińę w Warszawie Wielki Finał Olimpiady „Zwolnieni z teorii”, czyli konkursu na najlepszy projekt społeczny. Byli na nim nasi uczniowie z klasy I MJ – członkowie grupy Ułożeni w czasoprzestrzeni z wychowawczynią p. Marzeną Niżborską. Ich projekt znalazł sińę wśród 506 projektów społecznych, z całej Polski, którym udało sińę dotrwaæ do końca i uzyskaæ certyfikat profesjonalnego zarządzania projektami. Uroczystośæ odbyła sińę w Soho Factory, gdzie na uczniów czekało wiele atrakcji:

konkursy, gry, profesjonalne stoiska uczelni, foto butki, itp. Podczas trwania eventu na scenie głównej odbywały sińę wywiady z inspirującymi, młodymi ludźmi, którzy opowiadali o swoich osiągnińęciach. Korzystając z wizyty w stolicy grupa znalazła czas na małe zwiedzanie. „Ułożeni w czasoprzestrzeni” to jedyny projekt w okolicy, którego autorom udało sińę zakończyæ olimpiadńę z powodzeniem. Serdecznie gratulujemy!

Obrazy newsów: ulozeni_kwiecien_2016_1.jpg

Archiwa
%d bloggers like this: