Wizyta Billa Minskera w naszej szkole

Obrazy: fundacja_pensylvania.jpg 
Kolejny raz Bill Minsker z Fundacji Pennsylvania Partnerships Abroad, Ltd. gościł w naszej szkole. Poprowadził zajńęcia w klasach 1MF/BG, 2MF/MG oraz 3BC, 3MI, 3FN. Jak zwykle zrobił to ciekawie tak wińęc młodzież była bardzo zadowolona.
Bill jest otwartym nauczycielem akademickim, pełnym pomysłów, który niezwykle chńętnie i łatwo nawiązuje kontakty z młodzieżą. Po wizycie w szkole grupa młodzieży z klasy 3MI oprowadziła Billa po naszym mieście.
W październiku czekamy na kolejną transzńę pomocy do nauki jńęzyka angielskiego, a za rok czekamy znów na wizytńę Billa w I LO.

Obrazy: fundacja_pensylvania.jpg
Kolejny raz Bill Minsker z Fundacji Pennsylvania Partnerships Abroad, Ltd. gościł w naszej szkole. Poprowadził zajńęcia w klasach 1MF/BG, 2MF/MG oraz 3BC, 3MI, 3FN. Jak zwykle zrobił to ciekawie tak wińęc młodzież była bardzo zadowolona.
Bill jest otwartym nauczycielem akademickim, pełnym pomysłów, który niezwykle chńętnie i łatwo nawiązuje kontakty z młodzieżą. Po wizycie w szkole grupa młodzieży z klasy 3MI oprowadziła Billa po naszym mieście.
W październiku czekamy na kolejną transzńę pomocy do nauki jńęzyka angielskiego, a za rok czekamy znów na wizytńę Billa w I LO.

Obrazy newsów: fundacja_pensylvania1.jpg

Obrazy newsów: fundacja_pensylvania2.jpg

Obrazy newsów: fundacja_pensylvania3.jpg

Obrazy newsów: fundacja_pensylvania4.jpg

Obrazy newsów: fundacja_pensylvania5.jpg

Obrazy newsów: fundacja_pensylvania6.jpg

Obrazy newsów: fundacja_pensylvania7.jpg

Wybierz kategorię

%d bloggers like this: