Wyróżnienie dla Kasi i Dominiki

Obrazy newsów: foto_botorek.jpg

“Chcielibyśmy też dodatkowo wyróżniæ Katarzynńę Marczyk i Dominikńę Botorek z Raciborza, których prace pozytywnie wyróżniały sińę w zestawie zgłoszeń z ich szkoły [Liceum Plastyczne].” – taką informacjńę otrzymała pani Gabriela Habrom-Rokosz z Biura Prasowego Akcji Fotoedukacja. Zadanie do szóstej lekcji wymagało wykazania sińę umiejńętnością, którą początkujący fotografowie czńęsto zaniedbują. Nie wystarczy bowiem zrobiæ dobre zdjńęcia, trzeba jeszcze umieæ wybraæ z nich te najlepsze i odpowiednio ułożyæ – tak by tworzyły spójny, lecz zróżnicowany zestaw interesujący dla widza.

Wyróżnione prace w rozwinińęciu newsa.

Obrazy newsów: foto_botorek.jpg “Chcielibyśmy też dodatkowo wyróżniæ Katarzynńę Marczyk i Dominikńę Botorek z Raciborza, których prace pozytywnie wyróżniały sińę w zestawie zgłoszeń z ich szkoły [Liceum Plastyczne].” – taką informacjńę otrzymała pani Gabriela Habrom-Rokosz z Biura Prasowego Akcji Fotoedukacja. Zadanie do szóstej lekcji wymagało wykazania sińę umiejńętnością, którą początkujący fotografowie czńęsto zaniedbują. Nie wystarczy bowiem zrobiæ dobre zdjńęcia, trzeba jeszcze umieæ wybraæ z nich te najlepsze i odpowiednio ułożyæ – tak by tworzyły spójny, lecz zróżnicowany zestaw interesujący dla widza.

Prace Katarzyny Marczyk (klasa 3 Liceum Plastycznego w Raciborzu) – “Poste restante”:

Obrazy newsów: poste_restante_fotkatarzyna_marczyk_lp_racibrz_1.jpg

Obrazy newsów: poste_restante_fotkatarzyna_marczyk_lp_racibrz_2.jpg

Obrazy newsów: poste_restante_fotkatarzyna_marczyk_lp_racibrz_3.jpg

Obrazy newsów: poste_restante_fotkatarzyna_marczyk_lp_racibrz_4.jpg

Obrazy newsów: poste_restante_fotkatarzyna_marczyk_lp_racibrz_5.jpg

Prace Dominiki Botorek (klasa 3 Liceum Plastycznego w Raciborzu) – “W drodze”:

Obrazy newsów: w_drodze_foto_dominika_botorek_lp_racibrz_1.jpg

Obrazy newsów: w_drodze_foto_dominika_botorek_lp_racibrz_2.jpg

Obrazy newsów: w_drodze_foto_dominika_botorek_lp_racibrz_3.jpg

Obrazy newsów: w_drodze_foto_dominika_botorek_lp_racibrz_4.jpg

Obrazy newsów: w_drodze_foto_dominika_botorek_lp_racibrz_5.jpg

Wybierz kategorię

%d bloggers like this: