“Wszyscy jesteśmy artystami” – pierwszy dzień pikniku za nami

“Wszyscy jesteśmy artystami” pod takim hasłem przebiegał pierwszy dzień pikniku w ramach DNI SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO. 21 czerwca zebraliśmy się w szkolnym ogrodzie, by podziękować uczniom za wytężoną pracę w ciągu całego roku szkolnego i by wspólnie poczuć przedsmak wakacji.

Z rana przywitali nas przedstawiciele SU i oddali głos szkolnemu zespołowi muzycznemu, który zaprezentował koncert ze znanymi przebojami. By po występach wokalistów i instrumentalistów pozostać w klimatach muzycznych, była możliwość spróbowania swoich sił w karaoke. To był hit tego dnia! Scena bez ustanku zapełniała się chętnymi do zaprezentowania swoich umiejętności wokalnych zgodnie z hasłem “śpiewać każdy może, trochę lepiej lub trochę gorzej”. Okazało się, że u nas było tylko “lepiej”.

Wybrane krótkie filmiki z występów zespołu i karaoke znajdziecie na dysku zso1raciborz w folderze PIKNIK SZKOLNY .

W tle występów prezentowanych na scenie trwał warsztat majsterkowicza, podczas którego powstała skrzynka-kwietnik na zioła i kompozycje roślinne. Oprócz tego malowaliśmy artystycznie ławki, które będą nam służyły w ogrodzie szkolnym. Część osób wybrała propozycję nauki szydełkowania i wyplatania bransoletek.

Jakby tego było mało można było grać w planszówki lub spędzić miło czas na pogawędkach, wylegując się na kocyku. W czasie całego dnia można było się delektować wodą smakową zapewnioną przez Wodociągi Raciborskie.

Zastanawialiście się, czy ma sens przyjść do szkoły w ostatnich dniach roku szkolnego?! Mamy nadzieję, że nie żałujecie i jutro też chętnie weźmiecie udział w kolejnych atrakcjach. Zapraszamy uczniów i absolwentów!

Fotorelacja przygotowana przez nauczycieli i uczniów Liceum Sztuk Plastycznych.

Wybierz kategorię

%d bloggers like this: