Wyjazd integracyjny

W dniach 2-6 października 2023 roku odbyła się wycieczka uczniów klasy pierwszych I Liceum Ogólnokształcącego im. J. Kasprowicza oraz Liceum Sztuk Plastycznych do Zakopanego. W pierwszym dniu młodzież udała się do Muzeum Kasprowicza, by poznać historię patrona szkoły. Wieczorem po obfitym posiłku uczniowie zakwaterowali się w zarezerwowanego ośrodku. Następnego dnia młodzież udała się z przewodnikami nad Czarny Staw, by podziwiać piękne górskie widoki i jezioro. Wieczorem miała miejsce integracja przy grillu i na terenie ośrodka. Kolejny dzień to zwiedzanie Zakopanego i wjazd na Gubałówkę. Potem wszyscy chętnie skorzystali z czasu wolnego, przeznaczonego na posiłek i zakup pamiątek. Zadowoleni i pełni wrażeń z przygody uczniowie wrócili późnym wieczorem do domu.