Wystawa uczniów LP w Auchan

zaj_auchan.jpg

 

W galerii handlowej Auchan w Raciborzu można oglądaæ wystawńę prac uczniów raciborskiego Liceum Plastycznego. Wśród prezentowanych prac są przede wszystkim obrazy, powstałe na zajńęciach z rysunku i malarstwa pod kierunkiem pani Martyny Rejner, a także grafiki i fotografie, powstałe na zajńęciach z podstaw fotografii i filmu oraz technik graficznych, prowadzonych przez panie Gabrielńę Habrom-Rokosz oraz Karolinńę Stanieczek. Zapraszamy!
Zdjńęcia znajdują sińę w dalszej czńęści newsa.

zaj_auchan.jpg

 

W galerii handlowej Auchan w Raciborzu można oglądaæ wystawńę prac uczniów raciborskiego Liceum Plastycznego. Wśród prezentowanych prac są przede wszystkim obrazy, powstałe na zajńęciach z rysunku i malarstwa pod kierunkiem pani Martyny Rejner, a także grafiki i fotografie, powstałe na zajńęciach z podstaw fotografii i filmu oraz technik graficznych, prowadzonych przez panie Gabrielńę Habrom-Rokosz oraz Karolinńę Stanieczek. Zapraszamy!

dsc00425_600x450.jpg

dsc00426_600x450.jpg

dsc00427_600x450.jpg

Wybierz kategorię

%d bloggers like this: