Dzień Otwarty w Gimnazjum z Oddziałami Dwujńęzycznymi

otw_2013_zaj.jpg Ponad 250 uczniów ze szkół podstawowych w Raciborzu oraz z okolicznych miejscowości (Brzezie, Pawłów, Studzienna, Pietrowice Wielkie, Raszczyce) odwiedziło 16 kwietnia Gimnazjum z Oddziałami  Dwujńęzycznymi w Raciborzu (budynek I Liceum Ogólnokształcącego). Szóstoklasiści zostali zapoznani z ofertą edukacyjną, bazą dydaktyczną. Mieli okazjńę poznaæ nauczycieli, osiągnińęcia uczniów oraz sposób prowadzenia lekcji.
otw_2013_zaj.jpg Ponad 250 uczniów ze szkół podstawowych w Raciborzu oraz z okolicznych miejscowości (Brzezie, Pawłów, Studzienna, Pietrowice Wielkie, Raszczyce) odwiedziło 16 kwietnia Gimnazjum z Oddziałami  Dwujńęzycznymi w Raciborzu (budynek I Liceum Ogólnokształcącego). Szóstoklasiści zostali zapoznani z ofertą edukacyjną, bazą dydaktyczną. Mieli okazjńę poznaæ nauczycieli, osiągnińęcia uczniów oraz sposób prowadzenia lekcji.

 

Obejrzeli trzy filmiki promujące szkołńę , które zostały nakrńęcone przez uczniów klasy I, II gimnazjum i licealistów. Uczestniczyli również w miniwarsztatach  pierwszej pomocy, prezentacji  gier matematycznych. Dużym zainteresowaniem  cieszyły sińę pokazy fizyczne i chemiczne, przygotowane pod hasłem „ W świecie dymu i piany”. Kandydaci do gimnazjum bardzo chńętnie wzińęli udział w konkursie wiedzy o Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 1 w Raciborzu.

Wszystkich zainteresowanych kontynuacją nauki po szkole podstawowej informujemy, że rekrutacja do Gimnazjum z Oddziałami Dwujńęzycznymi w Raciborzu trwa od 16 kwietnia do 23 maja 2013 roku.

Zapraszamy!
JGK 

                                                                                                                                               

Galeria zdjńęæ
kliknij powyżej 

Wybierz kategorię

%d bloggers like this: