XI RACIBORSKI BIEG TWARDZIELA

W niedzielę 12 marca 2023 roku w kompleksie leśnym „Obora” odbył się XI BIEG TRWARDZIELA zorganizowany przez Miasto Racibórz i nasz miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji. Cel tej imprezy to przede wszystkim promowanie zdrowego stylu życia! Pamiętajmy w XXI wieku ruch jest nam potrzebny jak nigdy wcześniej! Siedzący, cyfrowy model funkcjonowania nie jest dobry dla naszego ciała ani umysłu.

Drodzy Uczniowie rodziny Kasprowicza! Wspaniale, że nie zabrakło WAS na tej imprezie. Nasza tegoroczna maturzystka Ewa Kacprowicz wystartował o godzinne 11:00 spod Arboretum Bramy Morawskiej i pokonała trasę 7 górek, liczącą 7,5 km w 31 minut! Wśród 110 zawodników na metę przybiegła jako trzecia kobieta! W sumie była 25, ale w kategorii żeńskiej stanęła na podium, zdobywając brązowy medal! Ruch to zdrowie! A pasja to zwycięstwo!

Pamiętajcie, trzeba dbać o swoje zdrowie fizycznie i codziennie zaczerpnąć świeżego powietrza! W szczególności niech nasi maturzyście dotleniają mózg, gdyż do matury pozostało 50 dni!

Kochani, zbliża się wiosna, więc już wkrótce można spędzać przerwy w naszym pięknym ogrodzie. Korzystajcie z tego. Zapraszamy!

Wybierz kategorię

%d bloggers like this: