Zaproszenie na spotkanie z absolwentką LSP Magdaleną Jaskot

Zapraszamy na spotkanie autorskie z Magdaleną Jaskot – absolwentką Liceum Sztuk Plastycznych. Zawód plastyka Magda zdobyła w 2017 r., broniąc dyplomu ze specjalizacji projektowanie graficzne. Spotkanie z absolwentką odbędzie się 21 kwietnia o godz. 18:00 w Raciborskim Centrum Kultury przy ul. Chopina 21 i będzie połączone z wystawą kolaży graficznych, które złożyły się na pracę licencjacką z edukacji artystycznej obronioną przez Magdę w zeszłym roku w Państwowej Szkole Zawodowej w Raciborzu.

Wieczór ten będzie kolejną odsłoną w ramach nowego cyklu “W punkt”, w którym organizatorzy z RCK zapraszają do  rozmowy ciekawe osobowości naszego miasta. Tym razem spotkanie poprowadzi nauczycielka historii sztuki w LSP pani Katarzyna Kwiotek.

Wybierz kategorię

%d bloggers like this: