Zaproszenie na wystawńę do Auchan

Obrazy newsów: auchan2014.png

Już od poniedziałku 10 marca 2014 w galerii Auchan można oglądaæ prace semestralne uczniów Liceum Plastycznego w Raciborzu. Tegoroczna edycja wystawy zawiera prace uczniów klas I-III zrealizowane na zajńęciach z rysunku i malarstwa pod okiem p. Martyny Rejner. Wystawa potrwa do 24 marca 2014.

                                                           ZAPRASZAMY!

 Zdjńęcia z wystawy w rozwinińęciu newsa.

Obrazy newsów: auchan2014.png

Już od poniedziałku 10 marca 2014 w galerii Auchan można oglądaæprace semestralne uczniów Liceum Plastycznego w Raciborzu. Tegoroczna edycja wystawy zawiera prace uczniów klas I-III zrealizowane na zajńęciach z rysunku i malarstwa pod okiem p. Martyny Rejner. Wystawa potrwa do 24 marca 2014.

                                                           ZAPRASZAMY!

Obrazy newsów: auchan_1.jpg

Obrazy newsów: auchan_2.jpg

Obrazy newsów: auchan_3.jpg

Obrazy newsów: auchan_4.jpg

Obrazy newsów: auchan_5.jpg

Obrazy newsów: auchan_6.jpg

Wybierz kategorię

Nasze archiwalne artykułu
%d bloggers like this: