¯yj smacznie i zdrowo!

Obrazy newsów: zyj_zdrowo.jpg

¯yj smacznie i zdrowo – to przewodnie hasło programu edukacyjnego Winiary, w którym udział wzińęli uczniowie kl. IIIg1 Gimnazjum z Oddziałami Dwujńęzycznymi w Raciborzu. Według nich wiedzńę o zdrowym odżywianiu i aktywnym trybie życia należy przekazywaæ dzieciom już od najmłodszych lat, dlatego akcja została przygotowana dla sześciolatków z Przedszkola nr 10. Gimnazjaliści odegrali wiersz J. Brzechwy „Na straganie”. Przygotowali również zabawy, quiz oraz poczńęstunek, a wszystko odbyło sińę 16 marca w bibliotece miejskiej. Wińęcej w rozwinińęciu newsa.

Obrazy newsów: zyj_zdrowo.jpg ¯yj smacznie i zdrowo – to przewodnie hasło programu edukacyjnego Winiary, w którym udział wzińęli uczniowie kl.IIIg1 Gimnazjum z Oddziałami Dwujńęzycznymi w Raciborzu. Według nich wiedzńę o zdrowym odżywianiu i aktywnym trybie życia należy przekazywaæ dzieciom już od najmłodszych lat, dlatego akcja została przygotowana dla sześciolatków z Przedszkola nr 10. Gimnazjaliści odegrali wiersz J. Brzechwy „Na straganie”. Przygotowali również zabawy, quiz oraz poczńęstunek, a wszystko odbyło sińę 16 marca w bibliotece miejskiej.

Każdy przedszkolak otrzymał „Certyfikat Zdrowego Przedszkolaka”. Zarówno dzieci jak i gimnazjaliści bawili sińę świetnie, a spńędzony czas był nauką poprzez zabawńę. 

N.S.

Obrazy newsów: zyj_zdrowo_01.jpg

Obrazy newsów: zyj_zdrowo_02.jpgDodatkowe informacje na stronie Miejskiei i Powiatowej Biblioteki Publicznej

Wybierz kategorię

%d bloggers like this: