Gimnazjaliści mistrzami rejonu w szachach

Obrazy newsów: szachy_2015.jpg 

W poniedziałek 16.03.2015 r.nasza drużyna gimnazjalistów w składzie: Jacek Nitychoruk oraz Tomasz Tiebler walczyli w Tworkowie w Rejonowym Finale w Szachach Chłopców. Nie dali sińę pokonaæ nikomu, wygrali wszystkie partie zdobywając I miejce i wywalczyli udział w Finale Wojewódzkim.

Finał Wojewódzki odbńędzie sińę 27.03.2015 r. w Czńęstochowie. Gratulujemy i trzymamy kciuki.

Opiekunem naszej zwycińęskiej pary była Joanna Sokołowska.

Obrazy newsów: szachy_2015.jpg

W poniedziałek 16.03.2015 r.nasza drużyna gimnazjalistów w składzie: Jacek Nitychoruk oraz Tomasz Tiebler walczyli w Tworkowie w Rejonowym Finale w Szachach Chłopców. Nie dali sińę pokonaæ nikomu, wygrali wszystkie partie zdobywając I miejce i wywalczyli udział w Finale Wojewódzkim.

Finał Wojewódzki odbńędzie sińę 27.03.2015 r. w Czńęstochowie. Gratulujemy i trzymamy kciuki.

Opiekunem naszej zwycińęskiej pary była Joanna Sokołowska.

Obrazy newsów: szachy2015.jpg

Na zdjńęciu zwycińęska drużyna: Jacek i Tomek. Przeciwników nie widaæ – zdjńęcie zrobiono przez zawodami:)

Wybierz kategorię

%d bloggers like this: