Adam Ploszka w ZSO nr 1

ploszka_zaj.jpg

Dnia 27 lutego 2012 roku gościliśmy absolwenta naszej szkoły, wielokrotnego olimpijczyka,aktualnie studenta czwartego roku prawa na Uniwersytecie Warszawskim, Adama Ploszkńę. Tematem spotkania były prawa człowieka w kontekście walki z terroryzmem.

Wińęcej informacji w dalszej czńęści newsa.

ploszka_zaj.jpg

Dnia 27 lutego 2012 roku gościliśmy absolwenta naszej szkoły, wielokrotnego olimpijczyka,aktualnie studenta czwartego roku prawa na Uniwersytecie Warszawskim, Adama Ploszkńę. Tematem spotkania były prawa człowieka w kontekście walki z terroryzmem.

Zagadnienia wykładu skupione były wokół tortur, które coraz czńęściej stają sińę odpowiedzią na działalnośæ terrorystów. Spotkanie cieszyło sińę wielkim zainteresowaniem, uczniowie bardzo entuzjastycznie podeszli do tematu, a pan Adam Ploszka chńętnie odpowiadał na zadawane przez uczestników pytania.

ploszka.jpg

Wybierz kategorię

%d bloggers like this: