Awans koszykarzy LO 1

kosz2013.jpg

22 stycznia w Arenie Rafako rozegrano turniej eliminacyjny Mistrzostw Raciborza Szkół Ponadgimnazjalnych w koszykówce chłopców. W pierwszym, i jak sińę okazało jedynym meczu, koszykarze I LO pokonali reprezentacjńę ZSOMS 80:57. Nasz drugi przeciwnik, ZSZ nie przystąpił do zawodów. Oznacza to awans z pierwszego miejsca w grupie do turnieju finałowego, w którym nasi koszykarze bńędą po raz czwarty broniæ tytułu mistrzowskiego.

Skład drużyny i zdjńęcia dostńępne są w rozwinieciu newsa.

kosz2013.jpg

22 stycznia w Arenie Rafako rozegrano turniej eliminacyjnyMistrzostw Raciborza Szkół Ponadgimnazjalnych w koszykówce chłopców. W pierwszym, i jak sińę okazało jedynym meczu, koszykarze I LO pokonali reprezentacjńęZSOMS 80:57. Nasz drugi przeciwnik, ZSZ nie przystąpił do zawodów. Oznacza to awans z pierwszego miejsca w grupie do turnieju finałowego, w którym nasi koszykarze bńędą po raz czwarty broniæ tytułu mistrzowskiego.

Skład drużyny i zdjńęcia dostńępne są w rozwinieciu newsa.

 

img_8161.jpg

Skład drużyny: Dawid Kampka, Jakub Jendrysek, Krzysztof Pociecha, Mikołaj Książek, Maciej Bencal, Radosław Kurowski, Kamil Monkiewicz, Michał Tokarczyk, Piotr Oliwa, Przemysław Foryś.

Opiekun: Piotr Michalak

Galeria zdjńęæ
kliknij powyżej
 

img_7980.jpg

img_7977.jpg

img_7999.jpg
foto: Kasia Kubik

Wybierz kategorię

%d bloggers like this: