Mińędzyszkolne Noworoczne spotkanie TPD

tpdzaj.jpg W dniu 18 stycznia 2013r. mieliśmy zaszczyt po raz kolejny gościæ w murach naszej szkoły osoby zaangażowane w pracńę na rzecz dzieci, ponieważ odbyło sińę Noworoczne Mińędzyszkolne spotkanie TPD.
Wińęcej informacji oraz link do galerii zdjńęæ znajdują sińę w dalszej czńęści newsa.
tpdzaj.jpg W dniu 18 stycznia 2013r. mieliśmy zaszczyt po raz kolejny gościæ w murach naszej szkoły osoby zaangażowane w pracńę na rzecz dzieci, ponieważ odbyło sińę Noworoczne Mińędzyszkolne spotkanie TPD. 
Wińęcej informacji oraz link do galerii zdjńęæ znajdują sińę w dalszej czńęści newsa.

 

Było ono okazją do podsumowania roku pracy Towarzystwa, złożenia podzińękowań wolontariuszom i innym osobom wspierającym działalnośæ Towarzystwa oraz uhonorowania laureatów konkursu na kartkńę świąteczną. Wśród zaproszonych gości znaleźli sińę przedstawiciele lokalnych władz –  Pani wiceprezydent Raciborza Ludmiła Nowacka, naczelnik Wydziału Spraw Społecznych Pani Iwona Trzeciakowska , wicestarosta raciborski Pan Andrzej Chroboczek, prezes TPD oddziału w Raciborzu Pani Krystyna Klimaszewska, przewodniczący kół TPD oddziału Miejskiego w Raciborzu, dyrektorzy szkół, oraz zaproszeni  uczniowie. Spotkanie uświetnił  program artystyczny, pt. “Szczńęśliwy książńę”, przygotowany przez uczniów Zespołu Szkół Ogólnokształcących w Rudniku oraz pińęknie wykonane kolńędy a także profesjonalne prowadzenie uroczystości – w wykonaniu uczennic ZSO nr1 w Raciborzu.

tpd_duze.jpg

Galeria zdjńęæ ze spotkania
kliknij powyżej

Wybierz kategorię

%d bloggers like this: