BELLA ITALIA niestety już za nami!

Obrazy newsów: wlochy_2014.jpg

W dniach 1-8 lipca 2014 r. grupa młodzieży z naszej szkoły wraz z opiekunami: p. Anną Leśniak-Stńęc, p. Małgorzatą Sokołowską oraz p. Leszkiem Radajem uczestniczyła w wycieczce objazdowej po Włoszech. Przez tydzień, w upalnym słońcu, pokonali ponad 3500 km odwiedzając nadmorską Wenecjńę, kolorową Toskanińę, a w niej urokliwe miasta i miasteczka, tj. Luccńę, Sienńę, Pizńę czy San Gimignano, antyczny Rzym oraz Watykan. Ostatni dzień pobytu spńędzony na adriatyckiej plaży w Lido di Jesolo przyniósł ochłodńę i odpoczynek. W trakcie pobytu wszystkim dopisywał dobry humor oraz apetyt na prawdziwą włoską pizzńę. Byæ może już za rok znowu bńędziemy mogli na żywo usłyszeæ wszechobecne “ciao” i “grazie”. Pińękne zdjńęcia do obejrzenia w Galerii.

 

Wybierz kategorię

%d bloggers like this: