Debiut Patrycji Piechuli w Galerii GAWRA

 formaii_gabriela_hobrom_rokosz.jpg

Od 20 września do 10 października br. w raciborskiej Galerii GAWRA z siedzibą w Miejskiej i Powiatowej Bibliotece Publicznej można było oglądaæ fotografie Patrycji Piechuli z klasy III Liceum Plastycznego.  Wystawa obejmowała  fotografie członków Studenckiego Koła Naukowego Fotografii Artystycznej FOTON, w którego formach działalności Patrycja uczestniczy od kilku miesińęcy.

Wińęcej w rozwinińęciu newsa. 

 

 formaii_gabriela_hobrom_rokosz.jpg

Od 20 września do 10 października br. w raciborskiej Galerii GAWRA z siedzibą w Miejskiej i Powiatowej Bibliotece Publicznej można było oglądaæ fotografie Patrycji Piechuli z klasy III Liceum Plastycznego.  Wystawa obejmowała  fotografie członków Studenckiego Koła Naukowego Fotografii Artystycznej FOTON, w którego formach działalności Patrycja uczestniczy od kilku miesińęcy.

Inspiracją do podjńęcia tematu FORMA II była twórczośæ amerykańskiego fotografika Edwarda Westona. Jego bardzo popularne fotografie papryk wzbudzają czńęsto asocjacje aktu. Rzecz w tym, że to nie papryka, lecz układ świateł na niej skłania do różnych skojarzeń, ponieważ światło w fotografii odsłania formńę z jej najlepszej strony. Dla Patrycji inspiracją była kapusta…

Obrazy newsów: foto_pati_piechula1.jpg

Obrazy newsów: foto_pati_piechula2.jpg

Wybierz kategorię

Nasze archiwalne artykułu
%d bloggers like this: