Obrazy: plan2012.gif

Dodano plan lekcji obowiązujący od poniedziałku 8 września.

Plan lekcji

plan2012.gif Dodano plan lekcji dla uczniów i nauczycieli. Znajduje sińę on u góry w nawigacji poziomej oraz bezpośrednio w rozwinińęciu tego newsa.
plan2012.gif Dodano plan lekcji dla uczniów i nauczycieli. Znajduje sińę on u góry w nawigacji poziomej.

Nowy plan lekcji

kliknij na link powyżej

Plan lekcji

plan2012.gif Dodano aktualny plan lekcji dla uczniów i nauczycieli. Znajduje sińę on w nawigacji poziomej oraz bezpośrednio pod linkiem dostńępnym w dalszej czńęści newsa.
plan2012.gif

Dodano aktualny plan lekcji dla uczniów i nauczycieli. Znajduje sińę on w nawigacji poziomej oraz pod linkiem Plan lekcji

Plan lekcji

plan2012.gif Dodano aktualny plan lekcji dla uczniów i nauczycieli. Znajduje sińę on w nawigacji poziomej.

Aktualny plan lekcji

kliknij na link powyżej