Sukcesy uczniów ZSO nr 1

k_niem.jpg

Aż trzynastu uczniów Gimnazjum z Oddziałami Dwujńęzycznymi  zakwalifikowało sińę do III etapu konkursu przedmiotowego z jńęzyka niemieckiego. Są to: Paulina Mucha, Dominika Stroka, Aneta Depta, Kinga Gotzmann, Patrick Cyran, Natalia Trojańska, Marcin Wysocki, Kamil Jarzombek, Mateusz Botorek, Julia Pendziałek, Dominika Mandera, Karolina Weleda, Karina Kittel

Natomiast uczenica klasy I lingwistycznej Vanessa Zwick zakwalifikowała sińę do finału 35 Olimpiady Jńęzyka Niemieckiego.

Serdeczne gratulacje dla uczniów i nauczycieli!!!

 

 

k_niem.jpg

Aż trzynastu uczniów Gimnazjum z Oddziałami Dwujńęzycznymi  zakwalifikowało sińę do III etapu konkursu przedmiotowego z jńęzyka niemieckiego. Są to: Paulina Mucha, Dominika Stroka, Aneta Depta, Kinga Gotzmann, Patrick Cyran, Natalia Trojańska, Marcin Wysocki, Kamil Jarzombek, Mateusz Botorek, Julia Pendziałek, Dominika Mandera, Karolina Weleda, Karina Kittel

Natomiast uczenica klasy I lingwistycznej Vanessa Zwick zakwalifikowała sińę do finału 35 Olimpiady Jńęzyka Niemieckiego.
Serdeczne gratulacje dla uczniów i nauczycieli!!!

 

 

 

 

 

 

 

Poprzednie

Nastpęne

Wybierz kategorię

%d bloggers like this: