Dominika Błaszczok wyróżniona

marionetka_zaj.jpg

W marcu br. w Bibliotece Miejskiej w Raciborzu odbył sińę Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „Baśniowy świat Andersena”. Z przyjemnością informujemy, że uczennica klasy 1 Liceum Plastycznego, Dominika Błaszczok, otrzymała wyróżnienie za marionetkńę nawiązującą do bajki „świniopas” w kategorii powyżej lat 15. Serdeczne gratulacje!

Zdjńęcie znajduje sińę w dalszej czńęści newsa.

marionetka_zaj.jpg

W marcu br. w Bibliotece Miejskiej w Raciborzu odbył sińę Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „Baśniowy świat Andersena”. Z przyjemnością informujemy, że uczennica klasy 1 Liceum Plastycznego, Dominika Błaszczok, otrzymała wyróżnienie za marionetkńęnawiązującą do bajki „świniopas” w kategorii powyżej lat 15. Serdeczne gratulacje!

marionetka_004.jpg

Wybierz kategorię

%d bloggers like this: