III miejsce w półfinale Licealiady

zaj_kosz2012.jpg

W ubiegłą środńę, po raz trzeci z rzńędu, reprezentacja I LO uczestniczyła w półfinale wojewódzkim Licealiady w koszykówce chłopców. Naszymi rywalami były szkoły z Rybnika, Wodzisławia śl. i Czechowic – Dziedzic (rejon bielski).

Galeria zdjńęæ z meczu
kliknij w link powyżej

zaj_kosz2012.jpg

W ubiegłą środńę, po raz trzeci z rzńędu, reprezentacja I LO uczestniczyła w półfinale wojewódzkim Licealiady w koszykówce chłopców. Naszymi rywalami były szkoły z Rybnika, Wodzisławia śl. i Czechowic – Dziedzic (rejon bielski).

Zawody rozgrywano systemem pucharowym, co oznacza, że zwycińęzca meczu eliminacyjnego miał prawo walki o 1 miejsce, a przegrywający o 3 miejsce.

Los okazał sińę dla nas niezbyt łaskawy, ponieważ trafiliśmy na faworyta – i późniejszego triumfatora – IV LO z Rybnika, ulegając 75: 56. Na otarcie łez należy wspomnieæ, że drugą połowńę meczu wygraliśmy 9-cioma punktami.

W meczu o trzecie miejsce nasza reprezentacja pokonała I LO z Wodzisławia śl. (gospodarza zawodów) 60: 26.

Szkołńę reprezentowali:

Kamil Styrnol, Dawid Kampka, Mikołaj Książek, Jakub Jendrysek, Maciej Bencal, Radosław Kurowski, Krzysztof Pociecha, Jan Rabczuk, Krzysztof Bara, Adam Kunik i Michał Piechulla.

Galeria zdjńęæ z meczu
kliknij w link powyżej

dsc_0276.jpg

img_2492.jpg

Wybierz kategorię

%d bloggers like this: