Dyskoteka dla gimnazjalistów

Obrazy newsów: dyskoteka.jpg 22 września 2016 roku w auli szkolnej odbyła sińę dyskoteka dla uczniów klas pierwszych naszego gimnazjum, zorganizowana przez ich starszych kolegów z klas trzecich. To powitalne przyjńęcie miało charakter zapoznawczo-integracyjny. Nie zabrakło dobrej muzyki, wesołej zabawy, różnych konkursów, śmiechu, a na koniec wspólnego zatańczenia „Belgijki”. Wszystkim dopisywały wyśmienite humory, dlatego wkrótce planujemy nastńępną dyskotekńę – już  27 października! 
Obrazy newsów: dyskoteka.jpg 22 września 2016 roku w auli szkolnej odbyła sińę dyskoteka dla uczniów klas pierwszych naszego gimnazjum, zorganizowana przez ich starszych kolegów z klas trzecich. To powitalne przyjńęcie miało charakter zapoznawczo-integracyjny. Nie zabrakło dobrej muzyki, wesołej zabawy, różnych konkursów, śmiechu, a na koniec wspólnego zatańczenia „Belgijki”. Wszystkim dopisywały wyśmienite humory, dlatego wkrótce planujemy nastńępną dyskotekńę – już  27 października! 

Do tej wrześniowej inicjatywy przyczyniła sińę liczna grupa uczniów z klasy 3 g2: Ania Kacprowicz, Julia Mokry, Wiktoria Gawron, Natalia Kamińska, Oliwia Błaszczok, Kamila Meca, Zuzia Brodala, Paweł Wydra, Tomek Paruzel, Piotr Bieżuński, Łukasz Drewniok, Maciej Mormul,  oraz Agnieszka Stroka z klasy 3 g1.

Obrazy newsów: dyskoteka_szkolna.jpg

Organizacja całego przedsińęwzińęcia wymagała od naszych trzecioklasistów nie lada pracy, ale ze swojego zobowiązania wywiązali sińę wzorowo, dlatego uczniowie klas pierwszych na pewno zapamińętają to życzliwe przyjńęcie przez starszych kolegów i koleżanki w nowej szkole! Opiekunami z grona nauczycielskiego byli p. Emanuela Baron-Tomala, p. Katarzyna Kwiotek, p. Leszek Radaj i p. Jacek Molńęda. Dzińękujemy za wspaniałą wspólną zabawńę i do zobaczenia już niedługo!

Archiwa
%d bloggers like this: