Dyskoteka szkolna za nami

W minioną środę (28 października) “stara” ekipa Samorządu Uczniowskiego zorganizowała ostatnią imprezę szkolną pod swoim patronatem. Tym miłym akcentem wieńczącym kadencję obecnego składu SU była dyskoteka szkolna. Oprócz tańców uczniowie przygotowali słodki poczęstunek w postaci ciast, babeczek i cukierków. Z godziny na godzinę przybywało uczestników zabawy i po zmroku zrobiło się gęsto na parkiecie. Okazało się, że wielu uczniów czekało na taką formę integracji i wspólnej zabawy. Nowy skład SU może potraktować to jako podpowiedź i może zechce zapanować kolejne potańcówki (przecież andrzejki tuż tuż).

Dziękujemy organizatorom oraz ekipie technicznej, która zapewniła nagłośnienie i muzykę.

Pozdrawiamy Panie z obsługi, które cierpliwie znosiły bity niosące się po szkole.

Wybierz kategorię

%d bloggers like this: