Wyniki konkursu z okazji Europejskiego Dnia Języków

Z wielką przyjemnością ogłaszamy wyniki tegorocznego konkursu, który odbył się z okazji kolejnej edycji Europejskiego Dnia Języków. Uczestnicy przygotowali reklamy wylosowanych miast zachęcając do spędzenia w nich weekendu pełnego wrażeń. Owoce ich pracy zostały zamieszczone na szkolnym Instagramie, aby cała szkoła mogła zagłosować na najbardziej przekonującą reklamę. Z ilością 708 wyświetleń i 205 lajków na I miejscu znalazła się grupa z klasy…. (tu powinny zabrzmieć fanfary)… 2H! Być może to właśnie Rovaniemi znajdzie się na liście Waszych kolejnych wakacyjnych celów? Do Florencji wybrałoby się natomiast 105 osób (669 wyświetleń) – tutaj gratulacje należą się dziewczynom z 1M. Reklama Dublina przygotowana przez 3LSP przypadła 97 osobom do gustu (640 wyświetleń).

No to jak? Może czas poszerzyć horyzonty i zwiedzić te piękne miejsca?
Zwycięzcom gratulujemy, a wszystkim uczestnikom dziękujemy za kreatywność i zaangażowanie.

Wybierz kategorię

%d bloggers like this: