Dzień Edukacji Narodowej oraz inauguracja Roku Jubileuszowego 10-lecia LSP

W czwartek 14 października 2021 r. w naszej szkole odbyła się uroczysta akademia z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Była to okazja do nagrodzenia przez dyrekcję nauczycieli, pracowników obsługi i administracji, podziękowania pracownikom szkoły i uczniom. Podczas uroczystości odbyło się także ślubowanie uczniów klas pierwszych 1 Liceum Ogólnokształcącego i Liceum Sztuk Plastycznych oraz przekazanie władzy nowemu Samorządowi Uczniowskiemu. Akademię zaszczycili swoją obecnością Wicestarosta Raciborski pan Marek Kurpis oraz kierownik Referatu Edukacji Starostwa Powiatowego pani Danuta Miensopust. Podczas części artystycznej wystąpiła na scenie Julia Mielczarek, zainaugurowano również Rok Jubileuszowy w związku z obchodami 10-lecia Liceum Sztuk Plastycznych. Do szkoły napłynęły także liczne życzenia, m. in. Posła na Sejm RP pana Krzysztofa Gadowskiego oraz Starosty Raciborskiego pana Grzegorza Swobody, których treść prezentujemy poniżej.

Autorką zdjęć jest pani Gabriela Habrom-Rokosz.

Życzenia DEN_Poseł Gadowski

Życzenia_Jubileusz LSP_Starosta Raciborski

 

Archiwa
%d bloggers like this: