Erasmus Days 2021

W tym roku Erasmus Days przypadały na 14 – 16 października. W naszej szkole w piątek 15 października zorganizowaliśmy spotkanie online dla uczniów klas pierwszych i drugich pod hasłem: TAKING CARE OF RELATIONS WITH ERASMUS.  Spotkanie miało na celu pokazanie, że pomimo pandemii budujemy i dbamy o relacje w ramach Erasmusa. Uczniowie mieli okazję poznać naszych partnerów w realizowanych aktualnie w naszej szkole trzech projektach Erasmus+:

Pochwaliliśmy się też jednym z naszych ostatnich działań w projekcie Empower student’s wellbeing, czyli międzynarodowym zadaniem zatytułowanym “Back to school”,  którego efekty można odsłuchać na Padlecie.

Na zakończenie naszego Erasmus Day uczniowie wzięli udział w konkursie o Erasmus+ na platformie Kahoot!.

Mamy nadzieję, że wśród pierwszoklasistów zasialiśmy odrobinę ciekawości i ochoty do zaangażowania się w nadchodzące działania w ramach naszych projektów, tym bardziej, że przyszły rok będzie w nie obfitował.

 

 

 

 

Archiwa
%d bloggers like this: