Dzień Otwartych Drzwi – prezentacja naszej szkoły

W poniedziałek 28 marca 2022 r. odbył się w wersji online Dzień Otwartych Drzwi w ZSO nr 1 w Raciborzu. Zapraszamy bardzo serdecznie do zapoznania się z materiałem prezentującym naszą szkołę na kanale  nowinyTV.

 

ZSO nr 1 widziane oczami Dyrektora i nauczycieli, ale przede wszystkim uczniów i absolwentów, to okazja, by wyrobić sobie zdanie o naszej szkole i atmosferze w niej panującej.

Liczymy, że oglądając filmiki i wywiady poczuliście chęć przyłączenia się do naszej społeczności. Wystarczy podjąć właściwą decyzję i już wkrótce złożyć podanie do I Liceum Ogólnokształcącego im. Jana Kasprowicza lub Liceum Sztuk Plastycznych.

Jeśli coś jeszcze nie jest dla Was jasne, to zapraszamy do odwiedzenia zakładek na stronie internetowej szkoły lub do kontaktu bezpośredniego.

Rekrutacja – ogłoszenia

Rekrutacja do I LO

Rekrutacja do LSP

Do zobaczenia we wrześniu! 

 

Wybierz kategorię

%d bloggers like this: