Festiwal Artystyczny

Z radością informujemy, że wśród laureatów konkursu plastycznego w IX Powiatowym Festiwalu Twórczości Artystycznej – Racibórz 2016 znalazło sińę aż ośmiu uczniów Liceum Plastycznego: z klasy I LP – Dorota Maciaszek, Carolin Mandrysz, Paulina Rzeźnik oraz z klasy III LP – Magdalena Jaskot, Anna Kłos, Agnieszka Kowalska, Karolina Kurzeja i Katarzyna Słowiak.
Wszystkim laureatom oraz ich opiekunowi p. Martynie Rejner serdecznie gratulujemy!

Z radością informujemy, że wśród laureatów konkursu plastycznego w IX Powiatowym Festiwalu Twórczości Artystycznej – Racibórz 2016 znalazło sińę aż ośmiu uczniów Liceum Plastycznego: z klasy I LP – Dorota MaciaszekCarolin MandryszPaulina Rzeźnik oraz z klasy III LP – Magdalena JaskotAnna Kłos,Agnieszka KowalskaKarolina Kurzeja i Katarzyna Słowiak.
Wszystkim laureatom oraz ich opiekunowi p. Martynie Rejnerserdecznie gratulujemy!