Gimnazjalistki wicemistrzyniami w rejonie

Obrazy newsów: final_lekka_gim_2016_news.png W poniedziałek 30 maja 2016 r. na najnowocześniejszej hali lekkoatletycznej w naszym okrńęgu, odbył sińę Finał Rejonowy Drużynowych Zawodów Lekkoatletycznych w którym wzińęła udział liczna grupa lekkoatletek z naszego gimnazjum. Reprezentacja Gimnazjum z Oddziałami Dwujńęzycznymi zajńęła II miejsce, ustńępując jedynie „zawodowcom” z Zespołu Szkół Ogółnokształcących Mistrzostwa Sportowego. Był to bardzo udany wystńęp naszych dziewcząt. Szczegóły w rozwinińęciu newsa.
Obrazy newsów: final_lekka_gim_2016_news.png W poniedziałek 30 maja 2016 r. na najnowocześniejszej hali lekkoatletycznej w naszym okrńęgu, odbył sińę Finał Rejonowy Drużynowych Zawodów Lekkoatletycznych w którym wzińęła udział liczna grupa lekkoatletek z naszego gimnazjum. Reprezentacja Gimnazjum z Oddziałami Dwujńęzycznymi zajńęła II miejsce, ustńępując jedynie „zawodowcom” z Zespołu Szkół Ogółnokształcących Mistrzostwa Sportowego. Był to bardzo udany wystńęp naszych dziewcząt.

Dziewczńęta startowały w konkurencjach biegowych  (biegi na dystansie 100 m, 300 m, 600 m i sztafeta 4 x 100 m) oraz w konkurencjach technicznych (pchnińęcie kulą, skok w dal, skok wzwyż). Wyniki uzyskane przez zawodniczki zostały przeliczane na punkty wielobojowe. Suma uzyskanych punktów całego zespołu warunkowała miejsce w końcowej klasyfikacji. 

                                                                    Gratulujńę i dzińękujńę zawodniczkom, Anna Leśniak

 

Obrazy newsów: final_lekka_gim_2016.png

Skład zespołu wicemistrzyń Finału Rejonowego Drużynowych Zawodów Lekkoatletycznych:

stoją od lewej: Marysia Krzemień, Emilka Dziewit, Iza Jarzombek, Ola Schmidt, Emilia     Koszela, Kinga Trompeta, Kamila Krupa, Julka Didenko, Julka Dąbrowska, Klara Gotzmann. Poniżej: Laura Gołąbek, Paulina świerczek, Zuzia Stńęc, Karolina Zimnicka, Dominika świżewska, Julka Paszek.

Archiwa
%d bloggers like this: