Finał "Olimpiady Wiedzy i Wartości w Sporcie"

Obrazy newsów: sport_olimp.png

8 kwietnia odbył sińę finał “Olimpiady Wiedzy i Wartości w Sporcie”. Naszą szkołńę reprezentowali: Kamila Błaszczuk II IM, Karolina Weleda I BC, Anna Zaremba I BG, Mateusz Postolak II MG i Magdalena Kołek II MG. Opiekunem była pani mgr Joanna Sokołowska. Finał odbył sińę w auli seminaryjno-akademickiej Seminarium Duchownego w Opolu. Do zmagań przystąpiło prawie 250 uczniów, a na wyniki musimy poczekaæ do 15 kwietnia. Organizatorzy przygotowali finalistom bardzo miłą niespodziankńę – spotkanie z siatkarzami ZAKSY Kńędzierzyn-Koźle, którzy opowiadali o swojej karierze, wyrzeczeniach, przyjaźniach i o tym, jak godzą sport z obowiązkami rodzinnymi. Zdjńęcia z finału i spotkania w rozwinińęciu newsa.

Mamy aż 4 laureatów!!! Zobacz wyniki.

Obrazy newsów: sport_olimp.png

8 kwietnia odbył sińę finał “Olimpiady Wiedzy i Wartości w Sporcie”. Naszą szkołńę reprezentowali: Kamila Błaszczuk II IM, Karolina Weleda I BC, Anna Zaremba I BG, Mateusz Postolak II MG i Magdalena Kołek II MG. Opiekunem była pani mgr Joanna Sokołowska. Finał odbył sińę w auli seminaryjno-akademickiej Seminarium Duchownego w Opolu. Do zmagań przystąpiło prawie 250 uczniów, a na wyniki musimy poczekaæ do 15 kwietnia. Organizatorzy przygotowali finalistom bardzo miłą niespodziankńę – spotkanie z siatkarzami ZAKSY Kńędzierzyn-Koźle, którzy opowiadali o swojej karierze, wyrzeczeniach, przyjaźniach i o tym, jak godzą sport z obowiązkami rodzinnymi. Zdjńęcia z finału i spotkania poniżej.

Obrazy newsów: sport_olimp2.jpg

Obrazy newsów: sport_olimp3.jpg

Obrazy newsów: sport_olimp5.jpg

Obrazy newsów: sport_olimp8.jpg

Obrazy newsów: sport_olimp10.jpg

Obrazy newsów: sport_olimp12.jpg

Obrazy newsów: sport_olimp14.jpg

Obrazy newsów: sport_olimp17.jpg

Obrazy newsów: sport_olimp18.jpg

Obrazy newsów: sport_olimp19.jpg

Obrazy newsów: sport_olimp20.jpg

Wybierz kategorię

%d bloggers like this: