Gimnazjalistki w 1/4 Finału Wojewódzkiego w Piłce Rńęcznej

Obrazy newsów: reczna_2016_gim_news.jpg

Pod koniec kwietnia uczennice gimnazjum reprezentowały nasze miasto na kolejnym etapie rozgrywek w piłkńę rńęczną. Ten etap Wojewódzkiej Gimnazjady Młodzieży Szkolnej zorganizowano w hali sportowej w Pietrowicach Wielkich. Do etapu zakwalifikowały sińę szkoły ze świerklan, Pietrowic Wielkich, Czuchowa i nasz raciborski „dwujńęzyk”. Nasze uczennice po bardzo dobrej grze zdobyły II miejsce ustńępując jedynie drużynie gospodarzy.
Klasyfikacja końcowa turnieju w rozwinińęciu newsa.

Obrazy newsów: reczna_2016_gim_news.jpg Pod koniec kwietnia uczennice gimnazjum reprezentowały nasze miasto na kolejnym etapie rozgrywek w piłkńę rńęczną. Ten etap Wojewódzkiej Gimnazjady Młodzieży Szkolnej zorganizowano w hali sportowej w Pietrowicach Wielkich. Do etapu zakwalifikowały sińę szkoły ze świerklan, Pietrowic Wielkich, Czuchowa i nasz raciborski „dwujńęzyk”. Nasze uczennice po bardzo dobrej grze zdobyły II miejsce ustńępując jedynie drużynie gospodarzy.

Klasyfikacja końcowa turnieju:

I miejsce Gimnazjum w Pietrowicach Wielkich

II miejsce Gimnazjum z Oddziałami Dwujńęzycznymi w Raciborzu

III miejsce Gimnazjum w Czuchowie

IV miejsce Gimnazjum w świerklanach.

 

Obrazy newsów: reczna_2016_gim.jpg

Podzińękowania i gratulacje dla wszystkich zawodniczek, zwłaszcza dla naszych trzecioklasistek, na czele z niekwestionowaną liderką naszego zespołu Klarą Gotzmann.

Archiwa
%d bloggers like this: