ZAPROSZENIE: "Kryminalny obraz miasta" w Galerii GAWRA

Obrazy newsów: kryminalny_wernisaz.jpg W środńę 11 maja o godz. 16.00 zapraszamy do Galerii GAWRA (MiPBP w Raciborzu) na wernisaż wystawy prac fotograficznych uczennicy klasy pierwszej Liceum PlastycznegoOliwii Szymkiewicz, która prezentując cykl fotografii ilustrujących kryminalny obraz miasta, zmierzy sińę w pojedynku na słowa i obrazy z fotografikami o nieco wińększym doświadczeniu. Szczegóły w rozwinińęciu newsa.
Obrazy newsów: kryminalny_wernisaz.jpg W środńę 11 maja o godz. 16.00 zapraszamy do Galerii GAWRA (MiPBP w Raciborzu) na wernisaż wystawy prac fotograficznych uczennicy klasy pierwszej Liceum Plastycznego – Oliwii Szymkiewicz, która prezentując cykl fotografii ilustrujących kryminalny obraz miasta, zmierzy sińę w pojedynku na słowa i obrazy z fotografikami o nieco wińększym doświadczeniu:

Ewą Walicką – absolwentą wodzisławskiego Liceum Plastycznego, studentką pierwszego roku edukacji artystycznej PWSZ w Raciborzu,

Danielem Chyrchlem – przewodniczącym Zarządu Studenckiego Koła Naukowego Fotografii Artystycznej FOTON, studentem III rokuedukacji artystycznej – specjalnośæ: obraz cyfrowy i fotograficzny

oraz Moniką Pieczką – absolwentką kierunku edukacja artystyczna PWSZ w Raciborzu oraz ASP Wrocław, nauczycielką fotografii w rybnickim Technikum Fotograficznym.

Obrazy newsów: plakat_kryminalny_wernisaz.jpg

Archiwa
%d bloggers like this: