Gorące powitanie wakacji w ZSO nr 1

Obrazy newsów: wakacje_2016.jpg

W piątek 24 czerwca 2016 roku w auli ZSO nr 1 panowała tropikalna temperatura i to nie tylko za sprawą aury. W naszej szkole świadectwa odbierali uczniowie trzech szkół: gimnazjum, ogólniaka i plastyka. W sumie 497 uczniów. Liczba spora, ale temperaturńę podnosi przede wszystkim ilośæ osób wyróżnionych świadectwem z biało-czerwonym paskiem. Było ich w tym roku aż 212 (prawie 43% wszystkich uczniów)!! Gimnazjalistów 73 (na 157), licealistów 123 (na 305), a plastyków 16 (na 35). Wińęcej w rozwinińęciu newsa.

Obrazy newsów: wakacje_2016.jpg

W piątek 24 czerwca 2016 roku w auli ZSO nr 1 panowała tropikalna temperatura i to nie tylko za sprawą aury. W naszej szkole świadectwa odbierali uczniowie trzech szkół: gimnazjum, ogólniaka i plastyka. W sumie 497 uczniów. Liczba spora, ale temperaturńę podnosi przede wszystkim ilośæ osób wyróżnionych świadectwem z biało-czerwonym paskiem. Było ich w tym roku aż 212 (prawie 43% wszystkich uczniów)!! Gimnazjalistów 73 (na 157), licealistów 123 (na 305), a plastyków 16 (na 35).

Liczby te rzeczywiście robią wrażenie, również na Radzie Rodziców, która każdemu wyróżnionemu uczniowi przekazała w nagrodńę bon o wartości 50 zł.

Najlepsi z najlepszych to:

z Gimnazjum z Oddziałami Dwujńęzycznymi dwoje uczniów: Karolina Klasen z 3g2 i Marian Błaszczok z klasy 3g1 ze średnią ocen 5,6 i wzorowym zachowaniem,

z I Liceum Ogólnokształcącego Marcel Strzeduła z 2 klasy matematyczno-fizycznej, który uzyskał średnią ocen 5,5 oraz wzorowe zachowanie,

z Liceum Plastycznego Agnieszka Kowalska z klasy trzeciej osiągnńęła średnią ocen 5,63 i wzorowe zachowanie.

Ci najwybitniejsi zostali ponadto zgłoszeni do nagrody Starosty Powiatu i stypendium Prezesa Rady Ministrów.

Wszystkim nagrodzonym serdecznie gratulujemy! Jesteście dumą naszej szkoły! Tak naprawdńę gratulujemy każdemu uczniowi ukończenia szkoły lub uzyskania promocji. ¯yczymy Wam wszystkim wspaniałych wakacji, odpocznijcie zdrowo, by w nowym roku szkolnym osiągaæ jeszcze lepsze wyniki!

Archiwa
%d bloggers like this: