I miejsce Adama Kandory

  Adam Kandora zdobył I miejsce w Trzecim Ogólnopolskim Konkursie FRANC-T-SHIRT w kategorii: LICEUM. Do konkursu zachńęciła Adama pani Małgorzata Sokołowska – nauczycielka jńęzyka francuskiego. W sobotńę 5 kwietnia na uroczystej gali w Gliwicach Adam odebrał nagrodńę. Wszystkim, którzy oddali głos na projekt Adama – a jest tych osób 584! – serdecznie dzińękujemy, a zwycińęzcy gratulujemy!  
Adam Kandora zdobył I miejsce w Trzecim Ogólnopolskim Konkursie FRANC-T-SHIRT w kategorii: LICEUM. Do konkursu zachńęciła Adama pani Małgorzata Sokołowska – nauczycielka jńęzyka francuskiego. W sobotńę 5 kwietnia na uroczystej gali w Gliwicach Adam odebrał nagrodńę. Wszystkim, którzy oddali głos na projekt Adama – a jest tych osób 584! – serdecznie dzińękujemy, a zwycińęzcy gratulujemy!  

Finaliści konkursu w czasie uroczystej gali w “Filomacie” w Gliwicach

Adam Kandora z organizatorką konkursu – panią Anną Amrugowicz

Wybierz kategorię

%d bloggers like this: